Regulamin

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Serwis realfollow.pl jest platformą służącą do prowadzenia kampanii marketingowych w serwisach społecznościowych.
 2. Właścicielem i administratorem Serwisu jest firma Buzz Box Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ulicy 3 Maja 22/2c, 40-096 Katowice. NIP: 6762579898 KRS: 0000838685 REGON: 385945682.
 3. Korzystanie ze strony wymaga komputera PC lub telefonu, przeglądarki internetowej, obsługi JavaScript oraz akceptacji plików Cookies.
 4. Korzystanie z serwisu wymaga rejestracji i zakupu odpowiedniego pakietu.
 5. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie się do przestrzegania jego zasad.
 6. Regulamin dla partnerów jest dostępny po napisaniu wiadomości prywatnej.
 7. Serwis realfollow.pl jest platformą pomagającą w zawarciu zlecenia kampanii z firmami trzecimi.

II. REJESTRACJA

 1. Aby móc korzystać z serwisu realfollow.pl nie konieczna jest rejestracja konta.
 2. Rejestracja wymaga wypełnienia formularza złożonego z loginu, hasła oraz adresu e­mail.
 3. Rejestracja w serwisie wymaga weryfikacji poprawności wprowadzonego w formularzu rejestracyjnym adresu e­mail.
 4. Rejestracja w serwisie oznacza zgodę na otrzymywanie informacji handlowej, zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, na adres e­mail podany w formularzu rejestracyjnym.

III. OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH

 1. Rejestrując się użytkownik wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie jego danych.
 2. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za działania osób trzecich powstałe w wyniku udostępniania hasła przez użytkownika lub zaniechań po stronie użytkownika.
 3. Dane podane przez użytkownika będą przetwarzane przez administratora w celu realizowania usług oferowanych przez platformę realfollow.pl oraz w celu usprawiedliwionych potrzeb administratora wynikających z przepisów prawa, w szczególności w celach marketingowych świadczonych przez administratora.
 4. Użytkownik może zażądać usunięcia danych z bazy serwisu bez podania przyczyny. Żądanie takie jest jednoznaczne z likwidacją konta użytkownika w serwisie i przepadkiem niewykorzystanych środków na kampanie.

IV. ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 1. Administrator oświadcza, że dochowa wszelkich starań w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu. Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody spowodowane działaniem serwisu lub brakiem funkcjonowania strony realfollow.pl
 2. Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody spowodowane udostępnieniem loginu oraz hasła osobom trzecim oraz straty z powodu błędów oprogramowania, szkodliwego oprogramowania pochodzącego z zewnątrz, szkodliwego oprogramowania znajdującego się na komputerze użytkownika oraz wszelkich innych zdarzeń losowych.
 3. Usługi dostępne w serwisie nie są ograniczane terytorialnie a dostępna oferta jest tylko poglądowa i administrator nie ponosi odpowiedzialności za obsługę serwera i nie reprezentuje przedstawianej usługi pomagającej zawierać zlecenia z firmami trzecimi.
 4. Administrator nie odpowiada za sposób, w jaki użytkownicy korzystają z udostępnianych przez serwis narzędzi marketingowych.
 5. Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za komentarze pozostawiane na stronie przez użytkowników.
 6. Zabronione jest korzystanie z serwisu do celów niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem.
 7. Zabronione jest jakiekolwiek wpływanie na funkcjonowanie serwisu w szczególności poprzez wykorzystanie szkodliwego oprogramowania.
 8. Zabronione jest wykorzystywanie platformy realfollow.pl do jakichkolwiek działań niezgodnych z jej przeznaczeniem.
 9. Administracja ma prawo do zamknięcia każdego konta bez podania przyczyny.

V. ZASADY UŻYWANIA SERWISU

 1. Użytkownik rejestrując się w serwisie otrzymuje możliwość zakupu usług realizowanych przez serwis.
 2. Usługi w serwisie mogą być kupowane innymi kanałami niż płatności internetowe, w tym celu należy skontaktować się z Administracją serwisu realfollow.pl.
 3. Kampanie posiadają limity, które są opisane w opisach produktów. W przypadku ustawienia przekroczenia wartości, czas realizacji kampanii może się znacznie wydłużyć.
 4. Zamówienia są realizowane do 14 dni od zaksięgowania płatności na koncie w zależności od rodzaju zamówienia, ilości i formy płatności.
 5. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie użytkownik dostaje stosownego maila z informacją o zaczęciu realizacji jego zamówienia.
 6. W wyniku usterki serwisu realizacja zamówienia może się wydłużyć o czym użytkownik zostanie poinformowany jedną z dróg komunikacji podanych przez niego w zamówieniu.
 7. Zamówienia składane poza stroną w każdej możliwej formie (np. Facebook, email) są usługą premium.
 8. W serwisie realfollow.pl do każdego zamówienia można dokupić dodatkowe opcje są to: Jakość oraz Targetowanie.
 9. Dodatkowa opcja błyskawiczna realizacja to usługa premium która gwarantuje zrealizowanie zamówienia w czasie krótszym niż 14 dni od zaksięgowania pieniędzy na koncie. Z przyczyn losowych i technicznych realizacja zamówienia może się wydłużyć o czym klient zostanie poinformowany lecz z tego powodu nie przysługuje zwrot kosztów.
 10. Dodatkowa opcja Autouzupełnienie to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego jak 50% zakupionego pakietu. Lecz nie podlega zwrotom i nie musi być zawsze respektowana przez administrację w przypadku podejrzanej aktywności na koncie, używania programów wspomagających obsługę konta oraz zmiany ustawień prywatności nazwy lub usunięcia zdjęcia, filmu, piosenki itd.
 11. Jakość HQ to konta o uzupełnionym profilu posiadające własne zdjęcia z 30 dniową gwarancją trwałości.
 12. Jakość LQ to konta niskiej jakości z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów klienta.
 13. realfollow.pl zastrzega sobie prawo do realizacji zamówienia w czasie dłuższym niż 14 dni bez podania przyczyny.
 14. Zamówienia o źle uzupełnionych informacjach takich jak błędna nazwa niepoprawny link do zdjęcia, filmu, piosenki itp. nie podlegają zwrotom i nie muszą zostać zrealizowane.
 15. Polubienia obserwacje lub wyświetlenia uzyskane z pomocą realfollow.pl mogą pochodzić z kont z całego świata w tym Azji i nie muszą pochodzić od polskich użytkowników.
 16. Polubienia, obserwacje i wyświetlenia uzyskane z pomocą realfollow.pl pochodzą od realnych użytkowników, zatem z czasem mogą zniknąć. Serwis realfollow.pl nie odpowiada za ewentualne zniknięcia fanów, like, obserwacji bądź wyświetleń.
 17. Konta muszą być publiczne. Jeśli konto jest prywatne, obserwacje bądź like nie mogą zostać dodane.
 18. Targetowanie to dodawanie obserwujących/fanów według regionu obserwującego/fana, nie jest skuteczne w przypadku dokładnego geotargetowania. Extra zwane ‘Targetowanie’ nie gwarantuje 100% skuteczności w targetowaniu.
 19. realfollow.pl nie gwarantuje czynników jakości typu: zdjęcia profilowe, retencja wyświetleń, żywotność kont.
 20. realfollow.pl zastrzega sobie prawo do realizacji większych zamówień (powyżej 10 000 wyświetleń/subskrypcji/obserwujących/like) w czasie dłuższym niż 45 dni. Klient zostanie poinformowany o powodzie wydłużonej realizacji.

VI. REKLAMACJE:

 1. Zamawiając kampanię reklamową kupujący ma 14 dni na odstąpienie od umowy.
 2. Po pomyślnym rozpoczęciu realizacji usługi zgodnie z prawem konsumenta o dostarczaniu treści cyfrowych klient traci prawo do 14-dniowego odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
 3. Uzupełnienia polubień / obserwujących i subskrybcji przysługują jedynie w przypadku potwierdzonego spadku 100% wykupionego zamówienia wynikających jedynie z winy realfollow.pl.
 4. Nie bierzemy odpowiedzialności za zmiany w algorytmach na serwisach YouTube, Instagram, Facebook, Soundcloud, Twitter gdzie usługi świadczymy, które mogą być spowodowane nieznacznymi utratami obserwujących, polubień lub/i subskrybcji.
 5. Użytkownik zrzeka się prawa do roszczeń spowodowanych działaniami realfollow.pl.
 6. Użytkownik może zareklamować swoje zamówienie wysyłając wiadomość na adres e-mail support@realfollow.pl
 7. Administrator ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji i poinformowanie klienta o decyzji.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Rozliczenia transakcji w serwisie realfollow.pl przeprowadzane są za pośrednictwem platformy płatności Przelewy24.
 2. Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści stron, do których prowadzą linki opublikowane przez użytkowników strony.
 3. Wszelkie reklamacje dotyczące funkcjonowania platformy realfollow.pl należy zgłaszać przez formularz kontaktowy.
 4. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. O zmianie regulaminu użytkownicy zostaną poinformowani komunikatem zamieszczonym na stronie realfollow.pl. Korzystanie z usług po zmianie regulaminu oznacza akceptację jego nowego brzmienia.
 5. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu przez użytkownika w szczególności naruszenia zasad poufności danych administrator może bezpowrotnie skasować konto użytkownika.
 6. Użytkownik może usunąć konto na stronie realfollow.pl wysyłając stosowną informację przez formularz kontaktowy
RealFollow
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart